Anasayfa 8.Zirve Moskova Kimler katılıyor Haberler Eski Zirveler Contact Hakkımızda English
 

Hakkımızda

2000 yılı başında Almanya'da medya ve organizasyon faliyetlerimize Döner  sektörünü dahil ederek yorucu serünvenimize başladık.

Döner özellkle Berlin Duvarının yıkılması ile bireysel lokantacılıktan Sanayileşme yolunda hızla ilerlemeye başlamış neredeyse her sokakda Döner Dükkanları açılmaya başlamışt.

Türkiye insanının Avrupa'dan Dünya'ya sunduğu bu harika fast food ürünümüzü yalnız bırakmamak amacı ile Türkdöner Dergisi, Donerhaber.com, Donertv.com internet sitelerimiz ile sektör içi iletişimi sağlamaya başladık. 

Hizmet çıtamızı sürekli yükselterek sektörün bütün dinamiklerinin yani üretici, toptancı ve Lokantacılar ile Makiacı, tedarikci, baharatcı ve sektörün diiğer bütün dinamikleri ile biraraya getirmek amacı ile Dünya Döner Zirvesi Organizasyonlarına başladık.

2009 yılında Dünya Döner Kongresi adı altında başladığımız yorucu serüvenin amacı Dünya'nın değişik ülkelerinde faliyet gösteren işadamlarımızın tanışması, sorunlarını tartışması ve birbirleri ile ticaret yapmalarını sağlamak idi.

Bugün 5. Dünya Döner Zirvesine ulaşarak bunu başarmış olmanın haklı mutluğunu yaşıyoruz.

5. Yıldızlı Otellerde kongre olarak başladığımız yolculuğumuzda bugün Zirve adı altında binlerce işadamı ve markanın katıldığı dev organizasyonlara ulaştık.

Çok dağınık bir coğrafyada faliyet göstern hepsi bulundukları ülke ve bölgenin seçkin işadamları arasına girmiş Gastronomi sektörünin lider işadamlarını 6 kez buluşturduk.

Bugüne kadar 36 ülkeden 4500 üzerinde işadamı Döner zirvelerinde tanıştı el sıkıştı. Sağlam ticaret temelleri attı.

Şimdi sıra 7. Büyük buluşmada. Dünya'nın her yerinden meslektaşlarınız ile tanışmak sağlam dostluklar ve ileriye dönük ticaretler yapmak için bu buluşmada yerinizi ayırtın. 

Bizimle irtibata geçin. Sizi gelecekteki dostlarınız ve ticari partnerleriniz ile tanıştıralım.

 

 

irfan söyler

 

 
       
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
Anasayfa
8.Zirve Moskova
Kimler katılıyor
Haberler
Eski Zirveler
Contact
Hakkımızda
English

İstanbul
Telefon : (+90) 542 330 19 68
Email : info@donerhaber.com
Döner Haber
Döner TV
Döner Akademisi
Döner Event
       
Asilnet Web Tasarım © 2013